Hodinový odpočinkový a léčivý rituál s profesionální muzikoterapeutkou Soňou –

MUZIKOTERAPIE.

Přijďte si vychutnat vibrace a tóny léčivých hudebních nástrojů a přitom uklidnit Vaši mysl a tělo. Muzikoterapie ale nepůsobí jen na psychiku. Je komplexní a dotýká se i fyzické a energetické stránky člověka. Vibrace hudebních nástrojů se napojí na Vaše orgány a tím je léčí. Podle vlastní zkušenosti víme, že pomůže i proti bolestem a je to opravdu velmi příjemná terapie.

Muzikoterapie probíhá v tepidariu Saunového ráje. Lehnete si na lehátko, přikryjete se měkkou přikrývkou a budete vnímat krásnou hudbu, která léčí.

Kapacita tepidaria je 6 – 8 míst a místo je třeba předem rezervovat, nejlépe telefonicky na čísle 468 000 401, případně na emailu: recepce@saunovyraj.cz.

Cena je 350,-Kč za 60 minut nejen příjemného a neobvyklého, ale také léčivého odpočinku. A věřte, že je to opravdu zážitek.

Nejbližší termíny, které si můžete rezervovat:

PONDĚLÍ 5. ŘÍJNA 2020  –  20:00 HOD

Během muzikoterapie nebudete platit vstupné do wellness, podobně jako když jdete na masáž. Na rituál je nutné přijít včas, abyste nerušili svým příchodem ostatní. Po zahájení už nebudou další účastníci vpuštěni, vstupné nevracíme.

Přijďte vyzkoušet tuto krásnou terapii, nebudete litovat.

V případě Vašeho zájmu budeme muzikoterapii pravidelně opakovat.