Obnovujeme pravidelné pondělní termíny MUZIKOTERAPIE:  každé pondělí od 20:00 hod. Volejte na číslo 468 000 401 nebo napište e-mail: recepce@saunovyraj.cz.

Hodinový odpočinkový a léčivý rituál s profesionální muzikoterapeutkou Soňou. Soňa má 11 let praxi, dlouhodobě spolupracuje s pacientskou organizací SPHCH a prezentovala práci i na mezinárodní konferenci ve Vídni EHDN 2018.

CELOSTNÍ  MUZIKOTERAPIE

Přijďte si vychutnat vibrace a tóny léčivých hudebních nástrojů a přitom uklidnit Vaši mysl a tělo. Muzikoterapie ale nepůsobí jen na psychiku. Je komplexní a dotýká se i fyzické a energetické stránky člověka. Vibrace hudebních nástrojů s přirozeným laděním navýší vibrační úroveň Vašich orgánů, buněk a celého energetického systému. To příznivě ovlivní uzdravující procesy těla, urychlí léčení a může ulevit od bolesti. Při relaxaci se mozek dostává do hladiny alfa, tělo přechází do režimu přirozeného dýchání, vyrovnává se acidobazický systém (odpovědný za překyselení organizmu) a zlepšuje se imunita. Terapie též čistí a aktivizuje čakry.

Podle vlastní zkušenosti víme, že pomůže i proti bolestem. Pociťovali jsme navýšení energie a vibrací v tělech. Je to velmi příjemná terapie.

Můžete si o ní přečíst také zde: KDYŽ  ZVUK  LÉČÍ.

Muzikoterapie u nás probíhá v tepidariu Saunového ráje. Lehnete si na lehátko, přikryjete se měkkou přikrývkou a budete vnímat krásnou hudbu, která léčí.

Kapacita tepidaria je 6 – 8 míst a místo je třeba předem rezervovat.

Cena je 250,-Kč

Doba trvání: 60 minut

Věřte, že je to opravdu zážitek. Na rituál je nutné přijít včas, abyste nerušili svým příchodem ostatní. Po zahájení už nebudou další účastníci vpuštěni, vstupné nevracíme.

Přijďte vyzkoušet tuto krásnou terapii, nebudete litovat.