S potěšením zveřejňujeme tuto informaci – opět otevíráme Masáže v Ráji, a to pro tyto masáže: klasická masáž, reflexní terapie, breussova a dornova metoda a další ozdravné procedury, které Vám pomohou udržet tělo v kondici.

Termín masáže si rezervujte telefonicky na tel. 468 000 401 nebo emailem: info@saunovyraj.cz, recepce@saunovyraj.cz.

V příštím týdnu budeme masírovat v úterý, ve čtvrtek a v pátek. Předehřátí před masáží bude možné na vyhřívané lavici, po masáži Vás čeká sklenka čaje a odpočinek na lehátku, jak jste u nás zvyklí.

Klasická masáž je nejznámějším druhem masáže. Využívá se především jako masáž léčebná a na doléčení prodělaných onemocnění. Také se velmi účinně využívá jako prevence proti vzniku mnoha svalových a kosterních onemocnění. Neméně příznivé je její působení na Vaši psychiku a krevní a lymfatický oběh. U nás ji znáte jako masáž rekondiční, konopnou, aromatickou nebo proti bolesti zad.
Je vhodná i pro pacienty po prodělaném onemocnění Covid-19.
Cena všech masáží je jednotná 750,-Kč za hodinu. Lze hradit ze zákaznické karty, poukázkami, platebním terminálem nebo hotově.

Zájemce můžeme otestovat antigenním testem na přítomnost coronaviru v organismu. V brzké době plánujeme testování zdarma (s úhradou od zdravotní pojišťovny).

Maséři se na Vás těší, zájem je velký, neváhejte s objednáním.