Nabízíme

Saunový ráj je nevšední wellness spa centrum pro dokonalou relaxaci. Prostředí působí na všechny smysly, odpočine si zde tělo i mysl. Najdete zde mnoho různých možností na prohřátí, ochlazení a regeneraci.

Saunový ráj

Saunový svět

Privátní vířivka

Privátní vířivka

Masáže

Masáže

Hammam

Hammam

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Aktuality

Nová aplikace do mobilu

Po dlouhých přípravách si konečně můžete do svého mobilního zařízení stáhnout novou aplikaci "Saunový ráj". Po spuštění uvidíte aktuální počet lidí ve wellness, otevírací dobu, termíny ceremoniálů a dalších akcí ...

Saunová noc BELTAIN – oheň a kouzla

Keltský svátek Beltain je především slavností ohně, očištění a znovuzrození. Nejdůležitější keltský svátek oslavoval budoucí úrodu, plodnost, lásku a byl symbolem očištění od negativního myšlení a všeho špatného. Nabádal k ...

Další aktuality

Plán sauny

Klikejte si myší po plánku saunového ráje a nahlédněte k nám.

O nás

Ve wellness Saunový ráj najdete vedle široké nabídky saun (tradiční finské sauny s různými teplotami, parní sauny solná a mentolová, bylinná inhalace) i relaxační vířivku, kneippův chodník a perličku na nohy.

Ochlazení po prohřátí ve všech wellness prohřívárnách je možné v ochlazovacím bazénku, pod vědrem odvahy, ledem z ledové kašny a větrem na venkovní terase.

Více o nás

Pro získání aktuálních informací o Saunovém ráji v Holicích se přihlašte k odběru novinek