Na kterékoliv PONDĚLÍ si můžete rezervovat nezapomenutelný zážitek – muzikoterapii v Saunovém ráji. Prosíme, rezervujte si termín alespoň 10 dní dopředu, abychom měli možnost vyhlásit přesný termín a doplnili počet zájemců.

Zažijete hodinový odpočinkový a léčivý rituál s profesionální muzikoterapeutkou Soňou. S více než 12 lety praxe a spoluprací s pacientskou organizací SPHCH přináší Soňa nejen odbornost, ale i lásku k léčivé moci hudby. Její práce byla dokonce prezentována na mezinárodní konferenci ve Vídni EHDN 2018.

Co můžete očekávat od CELOSTNÍ  MUZIKOTERAPIE ?

Ponoříte se do světa vibrací a tónů léčivých hudebních nástrojů.  Soňa vás provede cestou, která nejen uklidní vaši mysl, ale také osvěží vaše tělo. Muzikoterapie není jen o psychickém uvolnění, ale je komplexním zážitkem, který se dotýká i fyzické a energetické stránky člověka.

Vibrace hudebních nástrojů s přirozeným laděním zvýší vibrační úroveň Vašich orgánů, buněk a celého energetického systému. To má příznivý vliv na uzdravovací procesy těla, urychluje hojení a může vám přinést úlevu od bolesti.  Při relaxaci se Váš mozek dostane do hladiny alfa, tělo přejde do režimu přirozeného dýchání, a to všechno podpoří vyrovnání acidobazického systému a posílí vaši imunitu. Muzikoterapie také čistí a aktivizuje čakry.

Podle vlastní zkušenosti víme, že tato terapie dokáže pomoci i při bolestech. Pociťovali jsme navýšení energie a vibrací v tělech. Je to velmi příjemná a účinná terapie.

Podrobnosti o muzikoterapii naleznete i zde : KDYŽ  ZVUK  LÉČÍ.

Muzikoterapie u nás probíhá v tepidariu Saunového ráje. Pohodlně si lehněte na lehátko, přikryjte se měkkou přikrývkou a nechte se unášet léčivými tóny hudby.

Kapacita tepidaria je 6 – 8 míst a proto doporučujeme si své místo předem rezervovat.

Cena je 250,-Kč

Doba trvání: 60 minut

Věřte, že je to opravdu zážitek. Na rituál je nutné přijít včas, abyste nerušili svým příchodem ostatní. Po zahájení už nebudou další účastníci vpuštěni, vstupné nevracíme.

Přijďte vyzkoušet tuto krásnou terapii, nebudete litovat.