V ceremoniální sauně Saunového ráje, která je příhodně umístěná na venkovní terase, probíhají nepravidelně saunové ceremoniály. Máme tým pěti saunérů a ti se střídají, aby pro Vás zamávali a krásně Vás prohřáli, ale také aby Vám nabídli peelingové procerury v parní kabině.

Termíny ceremoniálů najdete v našem kalendáři, v aplikaci na mobilním zařízení a nebo v tomto článku.

Nejbližší termíny ceremoniálů:

úterý 8.9.2020 v 17:15 – Přemek 17:15 dětský – 19:00

sobota 12.9. – Zuzka

pondělí 14.9. – Kačka

středa  16.9. – Zuzka

neděle 20.9. – Přemek

středa 23.9. – Přemek

neděle 27.9. – SAUNOVÁ NOC – FÉNIX V RÁJI 16:00 – 22:00

 

Obvykle začínáme v 18:00, pokud není uvedeno jinak. Kdyby se náhodou stalo, že nesouhlasí termín a čas ceremoniálů na webových stránkách a v aplikaci, platí aplikace.

POZOR – IMPROVIZUJEME !

Během letního období se může stát, že bude najednou ošklivé počasí a saunéři se rozhodnou pro Vás udělat ceremoniály i bez předchozího ohlášení, a tak se ceremoniály najednou objeví na aplikaci třeba během odpoledne.

Také se může stát pravý opak, že bude tak krásně, že tady nebudou skoro žádní návštěvníci a pak se plánované ceremoniály mohou zrušit nebo zkrátit ze tří ceremoniálů na dva.

CO JE TO SAUNOVÝ CEREMONIÁL?

Je to rituál, kdy saunér zvlhčí vzduch v sauně poléváním saunových kamenů, krásně provoní saunu esenciálním olejem a rozvíří vzduch ručníkem nebo jinou pomůckou. Trvá asi 10 minut, hraje při něm hudba, saunéři mají kostým podle tématu ceremoniálu. Někdy je ceremoniál s občerstvením nebo s peelingem, novinkou jsou ceremoniály – rituály – s vykuřovadly.

Návštěvník se má na co dívat a vydrží v sauně déle. Tím, že je vzduch při ceremoniálu vlhčí, pocitově se zvýší teplota a prohřátí je proto intenzivnější. Když se pak důkladně ochladí, má velmi příjemný pocit ze správného a zdravého saunování.