Nabízíme vlastní  ZÁKAZNICKOU KARTU Saunového ráje.

Uložit na kartu můžete jakoukoliv částku, MINIMÁLNÍ VKLAD JE STANOVEN NA 500,-KČ.  Podle výše dobití Vám ke kreditu přičteme procentuelní bonus. Výše bonusu a minimální částky, při které se bonus přičítá, najdete v ceníku.

POZOR!  Bonus se nepřičítá, pokud částku fakturujeme vašemu zaměstnavateli, při  platbě poukázkami nebo benefiční kartou (máme na mysli kartu Benefit plus, Edenred nebo Sodexo flexi), ale také při platbě objednávkami benefit plus, gallery beta, benefity.cz a podobné.

Zákaznickou kartou můžete zaplatit všechny služby – vstupné i masáže – a k tomu občerstvení. Kartou nelze platit dárkové poukázky, permanentky a zboží z obchůdku. Při vstupu do wellness platíte vždy minimálně jednu hodinu v sazbě dle ceníku a další čas se účtuje po minutách. Pokud chcete ze zákaznické karty zaplatit celodenní vstupné, je potřeba to hlásit předem.

PLATBU KARTOU NELZE VYUŽÍT v případě, když není zároveň čerpán z karty vstup do wellness nebo masáž.

Vstup na zákaznickou kartu je umožněn, pokud je na kartě dostatečný kredit. Doplatek lze uhradit hotově pouze v případě, že zároveň kartu odevzdáte a neplánujete ji dále používat.

Vystavení druhé a další zákaznické karty je zpoplatněno částkou 50,-Kč.

Zůstatek kreditu zákaznické karty lze zjistit v aplikaci Saunový ráj na mobilním zařízení. K tomu potřebujete PIN, ten vám při kterékoliv platbě zákaznickou kartou vytiskne obsluha wellness.

Platnost kreditu na zákaznické kartě není časově omezená.