V tuto chvíli recepční nehledáme. Pokud ale máte zájem stát se součástí našeho týmu, pošlete nám ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIÍ a v případě potřeby se Vám ozveme.

Pracovní náplň recepční + obsluhovatele sauny:

Příprava a zprovoznění wellness před provozem, vpouštění zákazníků do sauny a uvolnění při jejich odchodu, servírování občerstvení zákazníkům, úklid recepce a v průběhu dne péče o prádlo (saunovací sarongy) – praní a skládání. Sledování provozu saun a udržování čistoty wellness během provozu. Prodej drobných předmětů z obchůdku v recepci.
Objednávání masáží, prodej poukázek.

Požadujeme loajálního šikovného a pracovitého pracovníka se smyslem pro estetiku. Důležité je příjemné vystupování a milé jednání se zákazníky, ochota, obchodní talent, znalost základní obsluhy PC a šikovnost při servírování a obsluze občerstvení.

Požaduji dokončené střední vzdělání (maturitu), výhodou je masérský kurz a znalost AJ nebo NJ. Výhodou je také znalost a obliba saunování.

Upozorňuji, že pracujeme 364 dní v roce a pracovní doba je zhruba 9.00 – 22.00 hod, směny jsou dělené.

Mzda je nadprůměrná s příplatky za víkendy a svátky. Benefity pro zaměstnance: volný vstup do wellness Saunový ráj, pravidelné masáže zdarma – množství je závislé na velikosti úvazku.

Práce je velmi zajímavá a rozmanitá, v krásném prostředí a s milými lidmi. Je zde výborný kolektiv a chceme milou a přátelskou osobu, která do něho dobře zapadne.

Máte-li zájem přidat se do našeho týmu, pošlete svůj životopis s fotografií.