Popis

Breussova masáž je jediná masáž, která se povádí přímo na páteři. Velmi jemná, uklidňující a příjemná masáž se provádí pomocí třezalkového oleje v BIO kvalitě. Olej se nasaje do meziobratlových plotének, tím dochází k jejich regeneraci a uvolnění nervů, které páteřní oblastí procházejí. Úkolem masáže je vytvořit prostor mezi obratly, tzn. roztažení plotének. Pomocí oleje pak ploténky “nabobtnají” a plní tak lépe svoji funkci.

Tato vyřeší široké spektrum zdravotních potíží včetně akutní bolesti zad a mimo jiné vede k odbourávání hluboko uložených psychických problémů.
Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. To umožní, že třezalkový olej proniká ještě hlouběji do páteře. Tato část masáže je silně uklidňující.

Přečtěte si více o účincích vzácného třezalkového oleje u našeho dodavatele  ZDE.

Breussova masáž pochází od Rudolfa Breusse, rakouského léčitele, který je u nás znám 42 denní léčebnou kůrou proti rakovině. Podle Rudolfa Breusse neexistují opotřebované ploténky, nýbrž zdegenerované, které se touto masáží regenerují. Ploténka je vlastně porézní houba a z 90% je složená z vody. K dobré funkci potřebuje nejen vodu (což znamená dodržování pitného režimu), ale také výživu. Ploténky se regenerují v noci, proto je dobré se před spaním protáhnout, aby byla páteř uvolněná.

Kontraindikace

Alergie na třezalkový olej, zvýšená fotosenzibilita – přecitlivělost pokožky na paprsky slunce. V den ošetření se důrazně nedoporučuje vystavovat se slunci.